مخازن کلرزنی

کد محصول نام محصول لیتراژ / Liter ارتفاع / H (بیرونی) قطر / D
نمایش جزئیات 2010151 مخزن 220 لیتری کلرزنی 220 87 61
نمایش جزئیات 2010181 مخزن 330 لیتری کلرزنی 330 93 72
نمایش جزئیات 2010251 مخزن 500 لیتری کلرزنی 500 116 78

مخزن کلرزنی طبرستان

به انواع مخازن پلی اتیلن که به‌طور خاص برای ذخیره‌سازی و نگهداری از کلر استفاده می‌شود، «مخازن کلرزنی» می‌گویند. این مخازن به‌دلیل عدم واکنش با ترکیبات کلردار عمدتاً در استخرها به‌کاررفته می‌شود. پس اگر در ملک خود صاحب استخر هستید و قصد نگهداری از ترکیبات کلردار را دارید، با خرید مخزن کلر زنی می‌توانید این مادۀ شیمیایی را در جایی مطمئن قرار دهید.

«مجتمع پلاستیک طبرستان» با تولید انواع منبع آب به مصرف‌کنندگان عزیز کمک می‌کند تا محصول موردنیاز خود را تهیه کنند. در همین صفحه می‌توانید مشخصات مخازن کلرزنی را بر اساس ظرفیت و ابعاد مشاهده کنید. همچنین با برقراری تماس با تیم فروش طبرستان از لیست قیمت مخزن کلر زنی اطلاع پیدا کنید.

مخزن کلرزنی چیست؟

مخزن پلی اتیلن کلرزنی به‌صورت تک لایه و سه لایه تولید می‌شود. همان‌طور که گفته شد این مخازن برای حمل، ذخیره‌سازی و نگهداری از ترکیبات کلردار استفاده می‌شود که معمولاً کاربرد آن‌ها در استخرها و به‌منظور گندزدایی و ضدعفونی کردن آب است. به‌دلیل اینکه کلر با هر ماده‌ای سازگار نیست، می‌توان از مخازن پلی اتیلن برای نگهداری از این مادۀ شیمیایی استفاده کرد. به عبارتی، پلی اتیلن کمترین واکنش شیمیایی را با کلر دارد و در مقایسه با دیگر مخازن موجود در بازار بهترین گزینه به‌حساب می‌آید.

تانکرهای کلرزنی تولیدشده توسط مجتمع پلاستیک طبرستان در ظرفیت‌های 220 تا 500 لیتر موجود هستند که بهتر است از مدل سه لایه آن‌ها برای نگهداری از ترکیبات کلردار استفاده کنید؛ زیرا برای این منظور مناسب‌تر هستند و تا سالیان سال بدون تغییر شکل قابل‌استفاده خواهند بود. به یاد داشته باشید که ترکیبات کلرداری که در این مخازن نگهداری می‌کنید، باید حداکثر دارای 10% کلر باشد، در غیر این صورت ممکن است مخزن دچار تغییر شکل شود و مشمول گارانتی قرار نمی‌گیرد. با توجه به نکات ذکرشده، می‌توانید بر اساس ارتفاع و قطر موردنظر، اقدام به سفارش مخزن کلرزنی کنید. اما نکته حائز اهمیت کاربرد این محصول است اگر برای ذخیره آب شرب میخواهید استفاده کنید، از مخازن افقی می‌توانید استفاده کنید.

مزایای خرید مخزن کلر زنی طبرستان

در زیر به فواید مخازن کلرزنی اشاره می‌کنیم:

1- وزن کم

وزن مخازن فلزی بسیار بیشتر از مخازن پلاستیکی است. به همین دلیل، برای حمل مخازن فلزی باید هزینۀ بیشتری پرداخت کرد؛ اما مخازن پلاستیکی کلرزنی سبک‌وزن هستند و می‌توان آن‌ها را با دست و تجهیزات ساده‌تر از جایی به‌جای دیگر منتقل کرد.

2- تنوع گسترده

مخازن پلی اتیلن کلرزنی در ظرفیت‌ها و اندازه‌های متنوع به فروش می‌رسند؛ بنابراین، افراد می‌توانند بسته به نیازهای خود مخزن مناسب را تهیه کنند. همچنین این مخازن از تک لایه تا چند لایه قبل خریداری هستند. مخازن چند لایه در برابر نور خورشید مقاوم هستند.

3- عدم خوردگی

مخازن پلاستیکی به‌مرور زمان زنگ نمی‌زنند و پوسیده نمی‌شوند. طول عمر این تانکرها بسیار بالاست و می‌توانند در شرایط آب‌وهوایی مختلف (گرم و سرد) دوام بیاورند. دوام و طول عمر بالای این مخازن به‌دلیل استفاده از مواد اولیۀ مرغوب و انواع افزودنی‌های مختلف است.

4- عدم نشتی

مخازن کلرزنی به‌صورت یکپارچه و بدون درز تولید می‌شوند؛ بنابراین، امکان نشتی در آن‌ها وجود ندارد؛ اما اگر محل اتصالات به‌خوبی ایجاد نشوند، نشتی از درزهای اتصالات اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. پس بهتر است نصب اتصالات توسط نمایندگان انجام شود.

قیمت مخزن کلرزنی

در تعیین قیمت منبع کلرزنی عوامل بسیاری مؤثر هستند. برای مثال، ظرفیت و ابعاد مخزن رابطۀ مستقیمی با قیمت دارد. اگر شما مخزنی با ابعاد و ظرفیت بالا بخواهید، باید هزینۀ بیشتری پرداخت کنید. همچنین موارد دیگری مانند کیفیت ساخت، عرضه و تقاضا، برند سازنده نیز در قیمت نهایی مؤثر هستند؛ اما مخازن پلاستیکی بسته به کیفیتی که ارائه می‌دهند، قیمت بسیار خوبی دارند. شما با خرید مخزن کلر زنی می‌توانید از برای سال‌های متمادی از این محصول استفاده کنید. در حقیقت، این مخازن یک سرمایه‌گذاری بلندمدت محسوب می‌شوند.

خرید مخزن کلر زنی از «مجتمع پلاستیک طبرستان»

مجتمع پلاستیک طبرستان با سال‌ها تجربه در فروش مخزن کلرزنی یکی از معتبرترین تولیدکنندگان تانکرهای پلی اتیلن در کشور است. کلیۀ مخازن کلرزنی طبرستان به‌صورت بهداشتی و بر اساس استانداردها تولید می‌شوند. شما می‌توانید مخزن کلر زنی موردنظر خود را در اندازه‌ها و ظرفیت‌های مختلف تهیه کنید. سفارش مخزن بر اساس تعداد لایه نیز برای مشتریان عزیز امکان‌پذیر است. با دریافت مشاوره از تیم فروش و پشتیبانی طبرستان و اطلاع از لیست قیمت مخزن کلر زنی می‌توانید بهترین مخازن را برای کاربردهای خود تهیه کنید. اگر مخزنی برای نگه داری آب شرب میخواهید، می‌توانید از مخازن عمودی نیز استفاده کنید.